RU UA

Про компанію

Компания СОТіСМіжміські поїздки по Україні автобусами 30-50 місць і мікроавтобусами 15-17 місць.

Обслуговування представництв і підприємств (доставка співробітників на роботу з роботи, обслуговування корпоративних заходів, організоване завезення відпочиваючих до місць знаходження пансіонатів, баз відпочинку).

Транспортне обслуговування весіль, корпоративних зустрічей.

Трансфери (аеропорт, ж / д вокзал).

Організовані поїздки на футбольні матчі. Організація релігійних турів з відвідуванням церков, монастирів, культових споруд.

За Вашою заявою буде розрахунок кожного туру.

050-604-57-56
050-266-25-43
sotictrans@gmail.com
info@sotis-trans.com.ua

Надаємо транспортні послуги з перевезення пасажирів на території України на комфортабельному транспорті:

  • Автобус "NEOPLAN" класу «люкс» в комплектацію входить: TV \ DVD, кондиціонер, холодильник, туалет, великі багажні відділення, 49 пасажирських місць, теплий і комфортабельний салон, м'які і розкладні сидіння пристосовані для сну.
  • Автобус "NEOPLAN" в комплектацію входить: великі багажні відділення, 53 пасажирських місця, теплий і комфортабельний салон, м'які сидіння.
  • Автобус "КАРОСА" в комплектацію входить: TV \ DVD, багажні відділення, 45 пасажирських місць, теплий і комфортабельний салон, м'які і розкладні сидіння.
  • Мікроавтобусі Мерседес-Бенц "SPRINTER", в комплектцію входить: TV, DVD, 17 пасажирських місць, теплий і комфортабельний салон, м'які і розкладні сидіння, багажне відділення.

Можливе обслуговування під замовлення, організація корпоративних турів, будь-якої складності.

Організація турів для школярів і студентів.

  G Analytics
разработка сайта веб студия