RU UA

Поїздка, Святогірська Успенська лавра

Поїздка, Святогірська Успенська лавраДля жителів Павлограда, Тернівки, Першотравенська (Дніпропетровська область) пропонуємо екскурсійні паломницькі поїздки до Свято-Успенської Святогірської лаври.

Місто Святогірськ розташувався на березі р. Сіверський Донець, між «Святими горами», це одна з найяскравіших пам'яток східної України. Велика частина людей приїжджають сюди заради відвідування Свято-Успенської Святогірської лаври. Там можна доторкнутися до мощів святого Іоана Затворника і помолиться чудотворній іконі Божої Матері. Головною особливістю лаври (Святогірськ) є її дивовижні печери, всередині яких перебуває храм Миколи Угодника, а також келія Іоанна Затворника. Лавра має багатющу історію, їй нараховується вже більше п'яти століть.

Екскурсії в Святогірськ проводяться по суботах і неділях, по набору групи, від АС Павлоград вранці о 3:00 годині ранку (також збираємо бажаючих по місту).

У Свято-Успенській Святогірській лаврі можна буде вибрати вподобану Вам екскурсію:

  • екскурсія ознайомча
  • Відвідування печер (ближніх)
  • Відвідування печер (далеких)

Інформація та правила для паломників і відвідувачів Святогірської Свято-Успенської Лаври -->

Екскурсії в Святогірськ На зворотному шляху зі Святогорська ми з Вами заїдемо в місто Ізюм, щоб побачити знамениту чудотворну Піщанську ікону Божої Матері, що перебуватиме у Свято-Вознесенському кафедральному соборі. На території собору перебуває святе джерело з водою і кожен зможе набрати води або викупатися в часовні- купальні.

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

У поїздку по святих місцях жінкам бажано брати з собою косинку (шарф) і надягати спідницю «нижче колін»

Прибуття в місто Павлоград о 19:00 (розвозимо по районам міста).

Вартість поїздки - уточнюйте по телефону

Для дітей і організованих груп (більше 8 чоловік) - надаються знижки!

З усіх питань екскурсії телефонуйте нам за телефонами:

(050) 604-57-56
(05632) 4-27-86
(З 7 до 9, вранці; з 18 до 22, ввечері)

  G Analytics
разработка сайта веб студия