RU UA

Наші послуги

1. Замовлення автобусів і мікроавтобусів.

У нашій компанії «СОТІС» Ви зможете замовити будь-який вподобаний Вами вид транспорту. Наш автопарк працює в сфері -замовлення або послуги. Замовлення нашого транспорту - це рішення всіх Ваших технічних питань, наша мета - здійснювати Ваші бажання. Вам потрібно лише подзвонити нам.

2. Перевезення пасажирів по місту та Україні.

Наша Компанія пропонує послуги з перевезення будь-якої кількості пасажирів на комфортабельних автобусах і мікроавтобусах. Перевезення здійснюються в мінімально можливі терміни з дотриманням всіх вимог безпеки.

3. Транспортне обслуговування туристичних фірм, весіль.

Пропонуємо транспортне обслуговування для туристичних фірм. Наші автобуси проходять щоденний техогляд перед виїздом. Водії мають великий стаж роботи на транспорті. Для Ваших зручностей і комфорту в транспорті є TV, DVD, кондиціонер і кавоварка. Для співпраці з туристичними фірмами спеціальні пропозиції на взаємовигідних умовах.

Для обслуговування весіль та індивідуальних замовлень ми можемо запропонувати чистий і красивий транспорт (умови послуги обговорюються окремо).

4. Доставка співробітників на роботу.

Компанія пропонує послуги оренди нашого транспорту, Ви зможете полегшити свої технічні питання. Послуга (розвозка) - це своєчасна доставка персоналу на роботу в офіс підприємства і різні організації. По закінченню робочого дня доставка назад. Також компанія може запропонувати в короткострокову оренду автобуси і мікроавтобуси з водієм. Послуги оренди здійснюються згідно з договором.

5. Трансфери в аеропорт, на вокзали.

Для Вашої зручності та економії часу компанія надає послуги в будь-який час доби. Наш транспорт надасть послуги зустрічі різних груп в аеропортах, на залізничних і автовокзалах - доставить їх на адміністрацію готелю, а також до запланованих Бізнес місць.

6. Поїздки на море і вікенди.

Пропонуємо поїздки на узбережжя Азовського моря - Приморськ, Бердянськ, Кирилівка, Генічеськ і Арабатська стрілка. А також поїздки на узбережжі Чорного моря - Судак, Алушта, Ялта, Алупка, Севастополь, Сімферополь, Євпаторія, інше. Транспортне обслуговування вікендів - виїзд на природу, бази відпочинку, санаторії, профілакторії, пансіонати та інше.

7. Екскурсійно-туристичні та паломницькі тури.

Наша компанія рада запропонувати Вам великий перелік транспортних послуг, в які входить відвідування таких місць як: Дніпропетровськ, Харків (аквапарк), ДОНЕЦЬК (Донбас арена), Слов'яногорськ (чоловічий монастир) Запоріжжя (о. Хортиця, ДНІПРОГЕС, дитячий парк), Асканія Нова, Софіївський парк, а також історичні міста: Київ, Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Полтава, Кам'янець-Подільський та інші.

8. Вантажопасажирські перевезення.

9. Послуги з перевезення вантажів

  G Analytics
разработка сайта веб студия