RU UA

Екскурсії на Хортицю

Экскурсии на ХортицуВи цікавитеся українською історією? Тоді Вас обов'язково зацікавлять екскурсії на Хортицю! Острів Хортиця розташовується в місті Запоріжжя і є Національним історико-культурним заповідником. Прославився він, перш за все, тим, що на ньому знаходилося славне козацьке укріплення, яке всі знають, як Запорізьку Січ. Період існування цього зміцнення є важливим і навіть ключовим в українській історії. Тому кожен українець повинен побувати на цьому острові хоча б один раз у своєму житті. Тим більше що ця пам'ятка України по праву визнана одним з «Семи чудес України».

Замовивши екскурсії на Хортицю, Ви зможете глибше відчути козацьку атмосферу і навіть побачити виступи сучасних козаків. Щоб ще більше дізнатися про давні козацькі традиції, варто також відвідати фольклорно-етнографічний кінний театр «Запорізькі козаки». Він знаходиться в плавневій частині острова. Екскурсії на Хортицю дадуть Вам можливість насолодитися прекрасним видом на озера Велика та Мала Домаха. У теплу пору року Ви зможете навіть скупатися в цих озерах.

Багато людей стали замовляти автобусні екскурсії на Хортицю. Це зручний і мобільний спосіб побачити нові красиві місця. Це також можливість відпочити разом зі своїми однокурсниками з університету, або колегами з роботи.

Екскурсії на Хортицю за вигідною прийнятною вартістю замовляйте в компанії «СОТІС».

Екскурсії на Хортицю, замовлені у нас, проводяться на сучасних, оснащених всім необхідним, комфортабельних автобусах. Такий спосіб подорожувати порадує Вас і подарує Вам багато позитивних емоцій!

На сайті компанії можна подивитися весь перелік послуг, які ми надаємо.

  G Analytics
разработка сайта веб студия