RU UA

Екскурсія по Дніпропетровську

Екскурсія по ДніпропетровськуУкраїна - багата на гарні місця країна. Тому сьогодні необов'язково витрачати великі гроші, оформляти візи і їхати відпочивати в Прагу, Берлін, Амстердам та інші зарубіжні міста. Позитивні враження у Вас залишаться і після невеликої екскурсії по Дніпропетровську.

Замовивши екскурсію по Дніпропетровську, Ви зможете пройтися по знаменитій романтичній дніпропетровській набережній довжиною в більш ніж 20 кілометрів, побачити скульптуру «Юність Дніпра», фонтан у вигляді лебедя. Також Ви зможете відвідати історичний музей імені Д.І.Яворницького та насолодитися видом на водоспад «Поріг Ревучий». Закінчити екскурсію можна, наприклад, прогулявшись тихою і затишною вулицею Дзержинського.

Екскурсію по Дніпропетровську можна замовити декількох різних видів. Наприклад, можна найняти приватного гіда, який разом з Вами буде гуляти вулицями міста і паралельно розповідати Вам його історію. Також це може бути автобусна екскурсія по Дніпропетровську. Вартість її досить демократична в наш час. При цьому замовляючи автобусні тури, Ви зможете побачити більше пам'яток. Ви заощадите час на ходьбі і зможете зупинятися тільки в тих місцях, які справді варті уваги. До того ж подорожувати на сучасному автобусі, оснащеному м'якими і зручними сидіннями, а також кондиціонером і туалетом дійсно комфортно. Ви зможете і відпочити в автобусі, і навіть поспати. У салоні автобуса можна залишити свої речі, щоб зручніше було гуляти біля пам'яток і фотографуватися.

Замовляйте екскурсію по Дніпропетровську в транспортній компанії «СОТІС»!

Екскурсія по Дніпропетровську, замовлена у нас, допоможе групі школярів і студентів добре провести разом час. Співробітникам різних приватних компаній ми також організовуємо цікаві екскурсії до багатьох історичних міст нашої країни.

  G Analytics
разработка сайта веб студия