RU UA

Автопарк

NEOPLAN-316 класса люкс
NEOPLAN-316 класу «люкс»
NEOPLAN-316 класса «люкс»
NEOPLAN-316 класу «люкс»

NEOPLAN-316 SHD класса «люкс»
NEOPLAN-316 SHD класу «люкс»
ИКАРУС 250-59
ІКАРУС 250-59

КАРОСА
КАРОСА
МАН
МАН

Спинтер
Спринтер
Вантажний мікроавтобус
Вантажний мікроавтобус

автопоезд тентованный DAF 430
Автопоїзд напівпричіп DAF 430


Поїздка в інше місто з великою компанією - це завжди незабутні враження. Такий захід вимагає великої підготовки. Необхідно вибрати маршрут, заздалегідь подумати про місця, які ви захочете відвідати. Головне, на що необхідно звернути увагу, це транспорт. Адже компанії від 20 осіб складно придбати квитки, та так щоб всі їхали поруч.

Фірма «Сотіс» надає транспортні послуги по всій Україні. Ми доставимо Вас в будь-яку точку країни. Пасажирські перевезення в Дніпропетровськ, Харків і Одесу для нас не проблема. Футбольні матчі, поїздка на море або екскурсію в інше місто, все це можливо з нами!

Організація «Сотіс» має широкий вибір автотранспорту. У нас можна замовити поїздку автобусом від 15 до 50 осіб. Майже всі автобуси обладнані телевізорами, кондиціонерами, а іноді навіть туалетом. Ми завжди дбаємо про наших клієнтів, тому поїздка з нами забезпечить комфорт під час подорожі.

У нашому штаті тільки висококваліфіковані співробітники, тому ви можете не хвилюватися про безпеку під час поїздки. Наші водії довезуть вас швидко, надійно і з усіма зручностями. Ціна на послуги не вдарить вас по гаманцю і задовольнить будь-якого! Телефонуйте до нас прямо зараз!

Пасажирські перевезення в Дніпропетровськ або інший будь-яке місто швидко, комфортно і затишно тільки з компанією «Сотіс»! Телефонуйте!

  G Analytics
разработка сайта веб студия